Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Swinegod

    őstag

    válasz kchryss #219574 üzenetére

    Néztem mindenféle 3 markos videót tankokról, közel az összesben csak gold volt töltve az illetőnek, biztos nem rontódna az unicumok statja szignifikánsan ha nerfelve lenne a gold
    Most mentem nem keveset E3-al. Karelia 2x egymás után, heavy oldalra elmentem, szembe sidescrapelt velem közel hulldownban egy Superconqeror. Magyarázd el nekem, mégis mi a farkamat kezdek vele? Ap-val nem viszem be sehol, köszi, gyenepont az egy fél pixelnyi rész a kupola közepén, 0,33 szórással sok sikert. Töltöm a goldot? Nagyonjó, azzal se viszem be majdnem seholsem, de legalább jó sok goldot mellélőhetek. Vagy C opció, töltöm a HE-t ami olcsó és legalább eltalálni elég, hogy sebezzem
    Ja meg amúgy és ő mi a rákot csinál velem? Hulldown E3-at mi visz be? Ő tuti nem

    Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

  • hulp01

    senior tag

    válasz kchryss #219574 üzenetére

    Kicsit félreértetted, vagy én nem fogalmaztam teljesen egyértelműen. Nem azt írtam, hogy az unikumok statja esne be, hanem nagyon sok játékosé. Skill ugyanilyen jó játékos lenne, mert úgy lát a pályán, ahogy csak nagyon kevesen. Ráadásul becsülöm benne, hogy alig használ goldot (és a bounty equipmentet is levette, mert a nép azt kérte). Viszont egy gyengébb játékos, aki eddig azzal ért el több sebzést mert be tudta lőni a goldammoval bármelyik heavy frontját szinte célzás nélkül (de legalább is nem kellett tudnia a weakspotokat), az a goldammo nélkül szarban lenne. De az azért tény, hogy nagyon sok 3mark úgy születik meg, hogy agyatlan goldspam megy, és azt skill is mondja a videójában, ha éppen valami op-bb tankot akar eljuttatni 100%-ig, akkor ott ő is full golddal megy. Persze továbbra is azt mondom, hogy az unikumok akkor is 3 markolnák a tankjaikat, csak alacsonyabban lenne a limit, szóval nekik tök mindegy.
    De vegyünk egy heavy-t aminél tudom, hogy lehet sidescrappelni vele, mert bírja az oldala. Az ellenfél meg golddal simán beviszi a vállát, akkor ezzel az én játéktudásom nem jelent előnyt. Ha mondjuk helyette jobb híján HE-t kell lőnie, akkor simán jóval alacsonyabb lesz a dpm-je, tehát az én játéktudásbeli előnyöm valamennyire megmarad.

    De amúgy mindegy, úgyse rajtunk fog múlni szóval te a váltásig morogsz a HE miatt, én meg még jó sokáig a goldammo miatt. :)

Új hozzászólás Aktív témák