Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz peterson79 #207040 üzenetére

    Ez az "új" Personal Rating ami már több mint 2 éve benne van a játékban de még mindig béta fázisban van. Ritkán foglalkoznak vele ezért sokszor bugos, például az új lengyel tankok még nincsenek benne a rendszerben ezért aki azokkal játszik azoknak szépen esik ez az értékelésük. (Nekem például az e havi wtr 5000 körül van ami szerintem a lengyel tankok miatt ilyen alacsony).
    Az új értékelési rendszerről (WTR) és a Dicsőség Csarnokáról részletesebben

    Ha bemész a Szolgálati naplóba - Hírességek csarnokába ott megtalálod. Minden hónapra meg lehet nézni mennyi volt az adott hónapban. Ha azt választod ki, hogy 2014. decembere óta akkor azt mutatja mennyi totálban, ezt a számot látod a napi statnál is és ehhez hasonlítja az ott lévő csaták alapján elértet.
    Ez az a statisztikai mutató amivel iyouxin dicsekedni szokott mert ebben ő a legjobb az egész eu szerveren. Ezért szokta szerényen beírni a stream címébe hogy top1 eu. ;]

    [kép]

    Vagy meg lehet nézni web-en is ha be vagy jelentkezve: [link]
    Azt nem tudom hogy a szolgálati naplóban böszme nagy számmal jelzett személyes értékelés miért nem egyenlő ezzel a wtr-rel.

    (#207042) e-newsee
    Grat! Sokan nem tudnak magukkal mit kezdeni ha +2 tierbe rakja őket az mm. Pedig sokszor hasznossá teheted magad erősebb tankok ellen is és erre legjobb példa ha trackelgeted őket. Ezzel rengeteget hozzá tudsz tenni aktívan a csatához. Sokkal hasznosabb mint feladni a csata elején és vagy megöngyilkoltatni magad vagy beállni a pálya szélére sznájpolgatni.

    (#207037) ollie
    Az a poén hogy ahogy nézem ez a valaha volt legnagyobb sebzésű csatája skill4ltu-nak és pont ezzel a tankkal amit ennyire utál. :D
    CygaN_ egyébként nem tudom hogyan 3 markolta a tankot, de nekem elég gyanús, hogy nem tisztességesen. Stream nincs a 10-es markolásáról csak az alacsonyabb szintűekről. Decha sokszor játszik az acc-ján vagy ő csinálta meg neki, vagy riggelte szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák