Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ooloo

    őstag

    válasz Eugene Roe #202592 üzenetére

    Az "ingyen" játéknak ez az "átka" ... marha lassan haladsz . Sokat nem vesztettél a kevés kötvénnyel . Mondhatni semmit .

    Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

  • kchryss

    addikt

    válasz Eugene Roe #202592 üzenetére

    10 ezer csatával még nagyon az elején jársz. Ha már tapasztaltabb leszel sokkal gyorsabban jön minden, így a kötvény is. Ez egy ilyen egyre erősödő spirál, több csata, egyre jobb játéktudás, egyre jobban tudod mit hogyan érdemes fejleszteni, gyorsabb haladás, több tankkal az eventek egyre hatékonyabb kihasználása.
    Az első 10-es tankomat olyan 6-8 ezer csata után vettem a másodikat pedig több mint 15 ezer után. Ma már jóval kevesebbet játszom mint akkoriban mégis sokkal jobban haladok mindennel, mert tudom mikor mivel érdemes játszani. Szinte csak akkor húzok tankot ha sok szorzó van hozzá, kreditet pedig többnyire frontline-ban farmolok elég hatékonyan. Sima randomban meg mostanában csak 9-es és 10-es tankokkal játszom.

    Ruszki szerveren 1100 csatám van és már van egy 10-esem amit nevetségesen kevés csatából húztam ki. 5000 kötvényem van ott amit nem tudom már honnan szereztem, mert a 10-esemmel még nem játszottam és még nem rankedeztem ott. Egyébként pont a ranked miatt húztam ki ilyen "sürgősen" a 10-est. Rájöttem hogy progetto-val élvezetes rankedezni, prém lőszer szinte nem is kell bele így meg még kredit farmolásra is jó, kb 100 csatából megvan a 3-as és 2-es divízió amiért jár 4800 kötvény. Ha maradnak ezek a jutalmak akkor ezt meg fogom csinálni ruszki szerveren is és a kötvényből veszek 8-as prém tankot.

    Szerintem ez a pve mód ami jön is adni fog kötvényeket. Illetve amit már tudni, hogy a fődíja egy fejlesztett venti lesz ami úgy működik mint a battle pass-os leszerelhető célzásgyorsító és töltésgyorsító. Ezt jó lenne behúzni mindkét szerverre, de már előre érzem, hogy ki fog idegelni. Valószínűleg idén is szakaszban éri meg majd játszani ezt a módot.

    (#202623) e-newsee
    Nem tudom mikor változtattak ha változtattak. Én csak mostanában figyeltem.

Új hozzászólás Aktív témák