Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ooloo

    őstag

    válasz kchryss #202093 üzenetére

    Már kezdem sajnálni ... miért nem adják neki oda azt a kib.. 3. jelet ? Mint nekem az E75-re a második jelet . Ha úgy adta volna még 15-20 csatán keresztül , ahogyan adta , akkor rárakom a 3. jelet is . :DDD

    A páviánra visszatérve ... többségében válogatott csapattársakat kap maga mellé . Na nem az értelmesebbek közül . Az , hogy az adott játékos érvényesülni tudjon , ahhoz kell egy olyan csapat és egy olyan ellenség is . Ha a wg töketleneket rak melléd a sorsod szinte garantáltan megpecsételődött . ;]

    Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

  • po1son

    addikt

    válasz kchryss #202093 üzenetére

    Elég demotiváló lehet, hogy 9-10e sebzés+hozzájárulással 1%-ot nem lehet felmenni 86% körül, amint előbb néztem. :DDD

    wwenigma - úgyis kitalálnak majd valami új OP ágat hamarosan. :DDD :B
    Habár a dupla csövű orosz és a angol light ág nem lett annyira durva szerencsére, amik utoljára voltak. :))

    STEAMID/WOT nick: po1son_

  • kchryss

    addikt

    válasz kchryss #202093 üzenetére

    Na mondtam hogy ha így halad 2. jel lesz a 3 helyett. :D
    84,55%-ig esett vissza a chieftain-nel. Abba is hagyta és most gyűjtői tankokat próbálja és a low tier változásokat nézegeti.
    Tegnapelőtt még 93%-on volt, akkor szerintem ha még 3-4 órát tolta volna azzal a teljesítménnyel akkor meglett volna a 95%. Tegnap viszont zuhanórepülés és a stream végén már a falat akarta ütni. Ma meg ez folytatódott és besokallt. :)

    Kíváncsi leszek hogyan alakulnak az elvárt értékek a hp buff miatt és milyen hatással lesz ez a statpadderek statjára. Ha valakinek úgy volt jó wn8-a hogy alacsony szinten pedózott és volt mondjuk 500 átlaga egy kis tankkal ami adott mondjuk 4000 wn8-at, van több ezer csatája azzal a tankkal, most a hp buff miatt az 500 átlag már nagyon kevés lesz és csak 1500 wn8-at ad és fel sem tudja javítani mert már több ezer csatája van így nehezen mozgatható az átlag. Vagyis akár több ezer wn8-at is zuhanhatnak az ilyen low tier bob-ok, bár nem sajnálom őket. ;]
    Arra viszont jól rámutathat mennyire vehető komolyan a wn8 és mik a gyengéi.

    Kiválósági jelnél meg fordított a helyzet. Aki most játszik 1-2 napig az simán felrakhatja a 3 jelet bármelyik 5-ösre és a 6-osra anélkül hogy kimondottan jól játszana vele. Aki meg mondjuk 90% közelében volt egy ilyen tankkal és most nem játszik 2 hétig majd megy egy csatát annak 1 csatával 20-30%-ot fog zuhanni a jele és majd csodálkozik. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák