Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz Emu #173571 üzenetére

    A francia lájtok mindig is képesek voltak erre.
    Szóval ez ficsőr. Vagy tudja a gyász. :DDD

    Amd - Radeon - Ryzen

  • Jokerdapro

    senior tag

    válasz Emu #173571 üzenetére

    Mint ahogy Gyuri27 is írta a franciák minden csodára képesek.(vicces mikor a jagpanzi 400as heat lövedékét megeszi a béci lánc :DDD)

    (#173580) kchryss: Hát kíváncsi vagyok erre én is, lesz itt valaki aki ezt ki fogja próbálni?

    (#173587) Dewri: 2-3 óra jól sikerült farmolással egész sokáig lehet goldot puffogtatni.... És igen mindegy milyen szinten vagy a gold mindenhol jelen lesz (persze van aki csak azt fossa), de csak saját példa, 14TP top ágyú goldal nem tudtam belőni a chaffe (tuti nem jól írom ;] ) oldalát. No comment....

    (#173591) jano_77: ha jól látom a képen(huuhh), akkor ott nem csak az FV tud ám átlőni. (meg persze ha jól is gondolom hogy az melyik kis ablak.) De ma itthon vagyok egész nap ha van időd meg kedved biztosítok egy FV autót a gyakorlóba. ;)

    (#173593) zozyk : Nem vagyok útba már egyből megy a játék? ;]

    (#173599) peterson79: El kell magad ásni valahova, ha az alsó lemezt nem látják te vagy a nyerő, + sidescrape ezerrel, a lánc csak úgy falja a lövéseket. :K Összefoglalva az összes törmelék és ház sarok a te barátod. ;)

    Na a végére az én bevásárlásomról pár tapasztalat:
    13 90: stock+ a játék cumira tett (minden meccsbe kb megtalált egy T49 troll ágyúval vagy az arta egylövésezett :O ), nem a tank hibája de látok benne potenciált, jó lesz ez. :C
    M103: full stock, a legrosszab ellenségemnek sem. Törmelék mögött hintáztatva is mindenki előtte a kupolát. Valami taktika rá, hogy hogy használjam? Full supportba?
    M12: Az M44 után tudtam hogy visszalépés lesz, nem is adtam el. Mindegy is elfappolok ezzel is hátul... :U ;]
    T28: A másik ág miatt fullosan kezdett, mini T95! :DD Hatalmas haverok leszünk én érzem, látom, tudom. :C
    Orkwágen 4(type4): Kell még kb ~10k szabad xp a második ágyúhoz, ránéztem az elsőre sírva fakadtam és még a gondolatot is elzavartam a fejemből hogy addig elővegyem.
    T34-100: Csak megvettem, majd leárazáskor felszerelem addig pihen. Ránézve a tank adataira nem tűnik játszhatatlannak. :)
    Bocsi sárcok a k#rva hosszú posztért! :B

Új hozzászólás Aktív témák