Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcwolf79

    veterán

    válasz SoulReaver #111829 üzenetére

    Nem nagy az arcom, csak ez a legszánalmasabb duma, hogy a játékbeli hiányosságainkat az RNG-re fogjuk. Beleszól ,de nem attól lesz egy játékos olyan amilyen,mert az RNG szivatja vagy épp kedvez neki.
    Gyere már még fel azzal is, hogy pl. nekem az RNG jobban kedvez, mert prémfiókom van. Már csak ez lenne a hab a tortán.
    Megint elmegyünk mindenféle összeesküvéselmélet gyártásba. Rengeteg a változó ,ami befolyásolhatja a meccs végkimenetelét.Az RNG erre rátesz egy lapáttal, de nem ez a döntő tényező.
    Nekem is van olyan, hogy verem az asztalt,mert semmi sem megy be vagy épp mellészáll a teljesen beszűkült célkörtől. Van mikor meg minden összejön és minden betalál oda, ahova én szeretném. De én úgy érzem nem attól játszok úgy ahogy, mert az RNG úgy döntött. Ez a változó mindenkinél jelen van, és mindenkit szivat vagy épp valakinek kedvez.
    Valamikor én is mindenkit track-elek vagy épp sebzés nélküli crit-et lövök. Valamikor meg csontig benyal (a másik kárára). Honfitárs néhány napja az E4-gyel (én a Batchat-tel voltam) először sebzés nélkül trackelt, másodjára telibeverte a tornyom hátulját és lepattant. Én vigyorogtam , ő meg szörnyülködött. Ez ilyen. Máskor meg fordítva van a dolog.

    galervin93:
    Vagy egy jobb játékos egy szarabb MM-ben is képes jól teljesíteni...? Inkább. :-)
    Ott a pont. Ha látom ,hogy bukta lesz megpróbálok a lehető legtöbb sebzést és killt begyűjteni (sebzést úgy értem osztani), és akkor már én megtettem amit lehetett.

    [ Szerkesztve ]

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Új hozzászólás Aktív témák