Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emre

    veterán

    válasz bigobert #72280 üzenetére

    Ezt legszívesebben végig sem néztem volna mert:

    Alapvetően elhibázott a hozzáállás, hogy várni amíg "top tankok megnyerjék a meccset".
    Azzal a géppel nem volt olyan ellenfél amit ne tudtál volna sebezni. Én csak akkor állok így hozzá ha még gold lőszerrel, vagy a páncélozottság illetve a mozgékonyság hiánya miatt sem lehet érvényesülni. De erre elég nehezen találok példát. Talán csak a kis Centurionnal T10-ben ilyen felállás mellett. :DDD

    A továbbiakról:
    - Az arty után nem kellett volna kimenned, mert az arty-n kívűl 2 gép várta hogy felbukkanj, és mint utólag kiderült időt nyertél volna a Pershing és az IS3 ellen, és a Super Pershing nem került volna olyan hamar a seggedbe.
    A másik, hogy már a felbukkanó IS3-ra reflexből töltöttem volna a gold lőszert.

    (#72293) bigobert

    Valamelyik szikla mögé kellett volna visszavonulnod, de már nem maradt rá idő. Szerintem onnét kezdve hogy kinéztél a dombról az artyra elvesztetted a csatát. Ha akkor nem mész ki akkor elég idő lett volna megfelelő védekező pozíciót felvenni, mert a T150 nem indult el, az SP ellen meg kellett volna a megfelelő távolság. Így eleve semmi esélyed nem volt.

    [ Szerkesztve ]

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Új hozzászólás Aktív témák