Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diarmand

    senior tag

    válasz Motyi #49310 üzenetére

    "képes e bárki ilyen statisztikát produkálni friss és ropogós játékkal" - igen, biztos első acc lehet :D

    Látom nem megy. Friss és ropogós játék, ergo, különböző cheat-szerű modok nélküli játék. Remélem ez már átüti azt a veszettül kemény fakoponyádat. Annak is örülnénk többen is, ha mások hsz-ét is elolvasnád, mondjuk Kakumixét.

    illegális modokat használ valaki nem lesz jó játékos, minimálisan számíthat csak.

    Na és ha alapból egy super-unicumról beszélünk még mindig ugyanez a helyzet? Hogy ne köss bele érzékeltetem egy példával: ha én beülök egy Forma 1-es autóba még nem fogok bajnokságot nyerni, de ha (a szerencsétlen baleset előtti) Schumacher ül bele, ő tarolni fog. Kapis?
    Nem mellesleg 5,5k-s átlagsebzést is elég durca összehozni nem gondolod?
    De a csúcs, hogy ha tényleg ennyire jól megy neki a játék, akkor miért nem játszik már? Mert az utolsó nap a noobmeter szerint februárban volt. :U

    #49314 Engem mindössze az érdekel melyik/milyen mod az amivel valaki ilyen eredményt tud elérni.

    Ez a kulcsmondat. Nem tudom, hány hsz óta magyarázzuk neked - ezek szerint egész egyszerűen túl primitív vagy ahhoz, hogy megértsd -, hogy nem a mod tesz ennyire jóvá. Vagy az zavar, hogy TE nem ismered ezen modokat és nem tudsz olyan statot produkálni, mint a srác a linken? Ezek a modok csak technikai előnyt adnak, amit vagy ki tudsz használni vagy nem. Ez a srác ki tudta.

    cheat kifejezést jellemzően a siemka játékosok használják
    Mifelénk pedig a faszlámát használjuk arra, aki mindenáron köti az ebet a karóhoz és nem ért a szóból ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák