Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllarus

    veterán

    Na, az A-20 ünnepélyesen leváltva, az ELC AMX trónra emelve, a "játék lexarabb tankja" büszke cím birtokosa.
    Mivel bevallottan nem tudok a lightokkal (sem :D ) játszani, direkt eljöttem erre az ágra, csakazértis megtanulom, a statromlás nem érdekel. Láttam, Diegho jó köröket ment vele, de szerintem ő egy római harci szekérrel is jó köröket menne T10-ben, tehát egy egyszerű földi halandó mihez kezdjen ezzel a guruló sz.rkupaccal? Oké, gyors kis light, 0 páncél, mihez is vele? Spotolok? Remek, vak, mint a denevér, plusz a rádiója is T2-es. A mostanában szokásos 15-4/4-15-ös csatákban sok hasznát nem venni. Akkor artyra vadászok? A célzóköre addig szűkül, amíg a fél pályát bejárom, és még utána is pontatlan. Zavarkeltésre jó lesz? Persze, 1 lövés után fél óráig tölt. Akkor csak futkározok össze-vissza vele? Csak sajnos az első 10cm-es bukkanón ledobja a láncát, onnantól béna kacsa. (Komolyan, 3 csatánként 1x tuti indulás után 100m-en belül lesérül, holott állítólag a kis súlya miatt erre kevésbé érzékeny. Mondjuk a 8.10 óta bármelyik tank képes erre, nem is látszik a bukkanó, ami miatt leesik).
    Nézegettem replayeket, videókat, mindenki olyan mákos köröket linkelt, ahol nem foglalkoztak vele, és az elfoglalt ellenfélbe 20m-ről bele bírt lőni többször, a hosszú töltésidő ellenére. Érdekes, rám rámfordulnak, ha meglövöm őket...

    Emre: annak próbáltam kezdettől fogva használni. Sorozatban vannak az olyan nagy tierű csaták, ahol többet sebzek, mint a T7-8-as heavyk (nem én vagyok jó, ők sz.rok)

    [ Szerkesztve ]

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Új hozzászólás Aktív témák