Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Viktoár #240886 üzenetére

    "Én úgy látom elsőnek van a BIA" én is így gondoltam régen, de aztán értelmes emberek elmagyarázták ezt jobban :)eleve az artyt meg a nehéz tankokat kivéve meg kell próbálni nulla skilles legénységet rakni a tankba. Amikor még rendszeresen játszottam szó szerint ömlött a nulla skilles legénység mindenhonnan (maratonok, battle pass, események, prime gaming, shopból is volt, pl t42-höz adtak kapásból 10-t) szóval az elég gyenge érv, hogy nincs, akkor kicsi türelem és kapsz valahonnan.
    szóval med,td,ligh tankokra lehetőleg nulla skillest rakni a parancsnok, lövész meg a sofőr pozíciókba, töltőnek is mehet nulla skilles, de ez opciós, nem feltétlenül kell, rádiósnak nem kell, hacsak nem több funkciós
    artyba egyáltalán nem kell, talán a parancsnoknak, mert az arty detektor skill azokon nagyon hasznos, nehéz tanknál meg passz, álca nem kell rá, felesleges, szinte semmi hatása, úgyhogy pár használható skill van csak. Érdekes módon a sofőrnek vannak egész jó skilljei, arra érdemes talán nulla skillest tenni nehéz tankban, meg ha többfunkció valamelyik, tipikusan a parancsnok
    a Bia eleve egy túlmisztifikált skill, messze nem az a legfontosabb, hanem a javítás. érdemes megnézni azzal meg anélkül a lánc javítási időt, konkrétan kb felezi. Meg jó tudni, hogy vannak g.ci aimbotok, amik a láncra mennek, qrva sok a csaló a wotban is, tutira ez is benne van a rengeteg láncolásban. Igaz újratöltődik a javító szett, de akkor 90 másodpercig nagyon óvatosan kellene játszani javítás skill nélkül, mert 10 másodpercig ott lenni, amíg felrakja, szinte bármi betölt újra. Ugye itt mindig az a kérdés, hogy bia vagy javítás nélkül akarsz játszani inkább? a válasz egyszerű, sokat nem is kell ezen gondolkodni
    Ami még nagyon fontos a 2 szórás stabilizáló skill a lövészen meg a sofőrön
    meg a látótáv növelők a parancsnokon, rádióson
    a töltőnek az intuition szintén fontos olyan tankon, amelyiken használhat az HE vagy jó az arany lőszere (már aki nem full arannyal tolja :)
    ezek mind olyan skillek, hogy inkább ezekkel játszom és bia nélkül, mint bia-val de ezek nélkül, ezt a kérdést kell mindig feltenni
    aztán ha ezek megvannak, akkor jöhet a többi, akár bia is
    Persze ez sokkal komplexebb témakör, tanktípusonként is lehetnek fontos skillek, például könnyű tankon az álca is fontosabb, mint a bia
    Meg ugye ott vannak az ilyen 2-3 legénységes tankok, hát azokon lehet agyalni sokat, hogy mi legyen, mi a fontossági sorrend, de azokra alapvető, hogy csak nulla skilles legénységet tesz az ember

Új hozzászólás Aktív témák