Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xAttilax

    őstag

    válasz Raysen623 #237107 üzenetére

    Nem akarok én vitázni, + nem tudok mivel, a "valami bűzlik" és a "nagy átlag statisztika" ra nem lehet mit mondani.
    De leírom a saját példám. Szoktam nézni Dakillzor-t, ő a szerver egyik legjobb játékosa. Ismeri fullra a pályákat és olyan pozikat vesz fel és olyan helyekről lő ami az adott szituációkban kb a legjobb. Én ezeket vagy nem ismerem vagy nem tudom olyan jól megjátszani, pedig 56K csatám van 2350 wn8. Ő mikor visszahúzza én kb még erőltettem az adott helyzetet. Sokkal türelmetlenebb vagyok és könnyebben engedek el csatákat vagy lustaságból nem arra megyek amerre tudom, hogy kéne és kapok sok sok lövést vagy belehalok. Nem egy szinten vagyunk. De nekem jó így, én már nem akarok több időd belerakni, hogy jobb legyek és a természetemből fakadóan (nem vagyok elég türelmes) lehet, hogy nem is menne. A játéknak vannak hibái? Persze! Bőven sok szemét van ebben játékban. De ezek a hibák/unbalance dolgok mindenkinek vannak, vagyis a feltétel egyenlő.
    Tudom, hogy sok konteos van, régen mikor gyenge klánban voltam (1000 wn8-al 49% WR-el), mindenki ezt nyomta és én is elhittem. De én elkezdtem foglalkozni a játékkal, megérteni és fejlődtem, majd bekerültem jobb klánba ahol nyilván már ez nem volt téma és én is rájöttem, hogy hülyeség. Csak azt szeretném mondani, hogy ez is olyan mint bármi más, ha sokat foglalkozol vele jobb leszel benne, ha nem akkor nem. De ez egy játék így, nem kéne frusztrációt okoznia, hogy nem te vagy benne a legjobb és konteokat gyártani, másokat hibáztatni. Ha fejlődni akarsz szerintem itt mindenki segít, ha nem az se baj mert tényleg csak egy játék, ha így élvezed, így élvezed és pont.

    "sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

Új hozzászólás Aktív témák