Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz popey37 #224826 üzenetére

    Költői túlzás volt, nem kell rajta fennakadni :) Mondjuk ha bemutat 6-8 egymást követő csatát, ami kiad 1,5 millát nettóban, akkor neki volt igaza, de akkor is jó kérdés, hogy meg tudja-e ezt rendszeresen ismételni.
    Nekem 50% boosterrel 640e nettó volt a legjobb 1 óra alatt, de akkor a patriottal mentem egyszer 200e bruttó kredit felett is és több 100e bruttó feletti csatám volt. Átlagban valahol 400-500e nettó között tudok menni 1 óra alatt, 50% boosterrel.
    És akkor 1 class1 felszerelés ára 600e kredit, meg jön a kétsoros felszerelés.

    jano77: ha nettóban gondolod, akkor azok nagyon erős 1 órák, tier6-7 tankkal főleg :) Tényleg csak kíváncsiságból, hogy ennyire sz.r vagyok-e, de ha letolsz egy ilyen 1,5-2 millás 2 órát vagy akár 1 óra alatt a felét, akkor oszd már meg az eredményt. Tényleg kíváncsi lennék rá, mert a 640e nettóra 1 óra alatt elég büszke voltam, epic köröket mentem a patriottal, kijött a lépés, de ha ez ennyire kutyasz.r teljesítmény, az érdekelne, komolyan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák