Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Scheff #222833 üzenetére

    Most néztem meg a videódat a francia táras char-ról, mert azt szeretném megvenni. Hogyan bírsz ilyen nyugodt maradni, amikor a sakkbábú (sötét p.raszt) csapattárs kitol az ellenség elé? engem szétfeszített volna az ideg. Nem lehetne a másik irányba valahogy leereszkedni? Majd egyszer megnézem, hogy ott összetörik-e a tank, mert elgondolkodtam, hogy ilyen helyzetben a k anyázáson kívül mi mást lehetett volna csinálni?
    phoenix1989
    200k feletti eredmények azok szinte mindig valamilyen jutalom kredittel voltak, csak így mutatja a játék az első oldalon és véletlenül nem szokott meglenni a harmadik oldal, ahol ez kiderülne :)
    Egyszer volt nekem 203k bruttó a Super Pershinggel, de akkor nagyon magas volt a lőszerköltségem is :) ha érted mire gondolok. Brutális városi csata és 1:4 helyzet megoldása kellett hozzá, nem spóroltam az arany lőszerrel.
    Ez annyira kiugró eredmény volt egyébként, hogy talán 150k volt a következő legjobb csatám.
    Az igaz, hogy érzésre nekem kicsit keskeny a kpz07 hozama, 1500 sebzéses csatákra ad 50e kreditet, de sebaj aktiválom a boostert és máris őszinte a mosolyom.
    Ha volt nerf, hát volt, a kedvémért úgysem fogják boostolni a prém tankomat. El kell fogadni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák