Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    Javasoljatok nekem pls egy szovjet heavyt, amit érdemes vissza vennem!? Meg van az összes 10-es, de sajnos tegnap elkövettem egy hatalmas ostobaságot, hibát, mikor a legénységeket ellenőriztem. :W
    Történt ugyanis, hogy mikor az ST-II kijelöltem a garázsban, annak ellenére, hogy a Legénység visszahelyezése automatikusan opció be volt jelölve, nem került vissza a legénységem, éppen ezért akkor úgy gondoltam, hogy a sok újoncból, akik a barakkban ülnek, majd toborzok egyet. 3 el is készült, amikor egy belső hang megszólalt, hogy nézzem meg az Obj.703 V.II. Megnéztem és le vert a víz, mert ott csücsült benne a teljes ST-II legénysége! :O :o
    Így lett most 3 orosz heavybe való leányzóm, akikkel nem tudok mit kezdeni. Lett volna jobb helyem is nekik, ha nem lettem volna ennyire farok. :U
    Írtam a supportnak, hogy tévedés történt és hogy a közelgő Karácsonyra való tekintettel lennének -e oly kedvesek, hogy vissza helyezik őket az újoncok közé, de elhajtottak a megfelelő fórumra, ahol természetesen nem tudnak segíteni a problémán! Még jó, hogy ilyen jó fej a WG. :W :o :(((

    szal most kell keresnem vmi tankot a csajoknak. :R

    popey37: a Gyűjtői tankok között is megnézted!? Te ugye jól emlékszem, hogy nem tegnap kezdet el a WOT-ot!? :F :U

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák