Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz galervin93 #205193 üzenetére

    Én is ezzel tolom most. Azért stock-ként eléggé fos. Úgy fordul, mint egy tankerhajó. Fullosan már egész játszható. Most lett meg rá a nagy ágyú, ami szerintem nem rossz. Nagyon hasonló stílust követel meg, mint előtte a Leo a nagy ágyújával. Csak annál szerintem érezhetően lomhább. Viszont a siege módban egész jó az ágyú kitéríthetősége. Lehet vele hasonlóan lőni domb mögül, mint a svéd 8-as td-vel. Bár annyira nem golyóálló. Valahogy nekem az az érzésem a mostani játékban, hogy a nagy alfa sokkal fontosabb, mint dpm. Sokszor egyszerűen nincs idő többször lőni, mert vagy te halsz meg, vagy a célt lövik ki előled. És a 8-as szinten már simán vannak 700 feletti alfával rendelkezők td-k. A hp meg mondjuk 1400 a heavyknél, szóval két lövés, aztán helló. Meg aztán még az arty is odafosik. Nem mindegy, hogy az 1400-ból te 350-et veszel el, vagy 250-et.

    (#205197) e-newsee

    Tegnap négy köröm volt a 8-as lengyel heavyvel. 1800, 0, 2200, 0dmg egymás után. Van amikor semmi nem jön össze és még a legpapírabb tankba is sikerül 0 sebzéses láncot lőni teljesen beszűkült célzókörrel is. Mert ilyen ez a fos rng. Le kéne vinni max. 10%-ra a szélsőértékeket. Ez a 25% egy vicc.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák