Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz ooloo #198863 üzenetére

    "Egy rahedli aranyat hagytak a játékosoknál ."

    Ezzel nem értek egyet. Rohadt sok aranyat kiszedtek a játékból. Én úgy láttam, hogy szinte az összes ajánlatnál vitték a cuccokat mint a cukrot. A licitálás pedig zseniális húzás volt. Voltak sokan akik több mint százezer aranyat adtak kvázi egy festésért. :D
    Attól még hogy te okos voltál és nem haraptál rá a csalira, mások megtették ezt. WG szempontból sikeres volt ez a fekete piac.

    (#198869) lacibacsi
    Én megvettem a BT-SV-t. Legalább elmondhatom magmaról, hogy 14 millióért vásároltam egy 3-as tankot, mert megtehetem, ahogy Dez mondta múltkor. :DDD
    (#198877) dualface
    EBR nyerő licitek:
    Quantity of Tanks: RU – 20.000, EU – 5.900;
    Starting bid: 10.000;
    Winning bids: RU – 13.001 Gold, NA- 13.500 Gold, EU – ~12.000 Gold.

    Vagyis eladták az összes EBR-t ráadásul minimum licit felett több ezerrel. A top licitek biztos itt is jóval meghaladták a minimumot. Pedig szerintem jóval értéken felül árulták.

    Itt ki van számolva mennyi aranyat vontak ki a játékból: World of Tanks 2020 – Black Market is Over (How much money did Wargaming make?)
    Kb 30 millió eurónyi értékű aranyat és kreditet szedtek ki. :Y :C

    (#198889) Zizi123
    Látatlanban nehéz mit mondani, de könnyen lehet, hogy nincs semmi gond a találati arányoddal csak bebeszéled magadnak. Magadnál felerősíted a negatív tapasztalatokat amikor másokat nézel akkor meg azok pozitív rng-jét miközben valójában ugyanúgy akpod te is a negatívat mint a pozitívat.

    (#198887) Flash Gordon
    Mennyivel fogadnál arra, hogy nem jön 2020-ban a WTE100? ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák