Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jimmy74

    őstag

    válasz kchryss #185536 üzenetére

    Kipróbáltam az stb-t tényleg sokkal használhatóbb lett minden szempontból,nem mondom hogy OP-ra lett buffolva mert szerintem ebben a kategóriában még mindig az olasz 10es a legjobb főleg a tárazás miatt mikor helyet változtatok addigra 4 lövedékkel érek oda ami nagyon nagy előny.
    Az AX meg az M48 még hagyján de a 121 tényleg vicc kategória, mindenben elmarad társaitól.
    Leo1 nem lett rossz de minden problèma nélkül átlőttem azSTB-vel ès inkább a Leo pattogott rólam szvsz én úgy tapasztaltam este mert volt bőven csatánkènt ez a két tank.
    Nálam az E 50 M ami fájó pont mert szeretem nagyon de amire használnám arra nem igazán jó minden áthugyozza a tornyát meg a hasát is bárhogy forgatod ráadásul behemót nagy és magas az oldala.
    Nem erős se toronyban se hasán jo lenne kapna egy kis pluszt az E75-től ezen téren ;] .
    Jó tudom már erre a tankra nem ez a szerepkör illik de annyira jó vele rammolni csak utána go garage.
    Tornyozni inkább patton stb progettoval,
    Sznájpolni jobb a Leo meg a progetto szerintem, közelharc meg a ruszkik.....nem is tudom hova rakjam az e50m et

    [ Szerkesztve ]

    WoT:jimmbo

Új hozzászólás Aktív témák