Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz Hafy75 #183225 üzenetére

    Nem értek egyet veled. Én állandóan használom az xvm-et, nem érzem nélküle teljesnek a játékot. Nem írogatok rá a pirosakra, hogy bénák és minek játszanak, nem érzem úgy, hogy én zseni vagyok a játékhoz mert nem vagyok piros de mivel látom milyen szinten van a csapattárs/ellenfél ehhez tudom alakítani a taktikát. Pl. egy jó játékos megérti ha átkaroló műveletet szeretnék csinálni vagy egyedül lehet hagyni az egyik oldalon ha már csak ketten vagyunk és én a másik oldalt védem. Az, hogy sikerül vagy sem a terv nem csak a játékoson múlik de legalább értjük egymást.
    Példa: Lakeville-n csatáztunk, maradtam én éppen csak volt hp-m és két arty egy olyan ellenféllel szemben aki egy lövéssel kikapott volna. Ő a bázison, én a középső úton és az artyk miatt nem mert megtámadni. Döntetlen lett a végén mert hiába kértem szépen az artykat, hogy menjenek másik pozícióba be a városba és onnan lőjék mert úgy ki tudják szedni az istennek nem értették meg. Nagy nehezen az egyik megértette mit szeretnék és pozíciót váltott persze túl hamar megállt és csak mellé tudott lőni megint. Újabb pozíció, szintén nem volt jó és letelt az idő. Az értelmesebb arty citromsárga wn8-al rendelkezett és még vele is meg kellett küzdenem pedig mint említettem én sem a zseni kategóriát erősítem.

Új hozzászólás Aktív témák