Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    No, én is kipróbáltam a napokban a rankedet az egy szem X-es IS-7-emmel. Hát, valóban más mentalitást igényel, mint amit az ember megszokott randomban. Amúgy sincs sok csatám a tankkal, még azzal is össze kell szoknunk, a ranked pedig megkívánja, hogy menjek előre, mindegy mi van, különben nem lesz sebzés, ergo nem lesz sráf. De nem baj, egyből a mély vízbe, és legalább megvan a kellő kényszer, hogy még jobban odafigyeljek. De amúgy bolond egy mód. Olyan, mint amikor sebzős küldi van egy maratonban. Én ennyi találatot még csapattárstól nem kaptam, mint itt, pölö a nagy tülekedésben egy hegy lábánál. Rettenet.

    Tegnap viszont körmömet rágtam, mert Glacier-en volt egy csata, ahol fej-fej mellett halt a két csapat. Engem is kilőttek úgy a csata felénél, onnantól néztem, mi lesz. Mivel a középmezőnybe saccoltam magam, nem volt mindegy, hogy nyerünk-e, vagy sem. A végén egy Leopard 1 maradt az ellennél, meg úgy 40 mp a csatából. Szegény próbált elbújni, hogy kib.sszon velünk. Mert ugye a döntetlen az vereség, így neki mindegy lett volna, hogy kikapnak, vagy csak döntetlen, nekünk viszont nagyon nem. Az artynk ugyan életben volt még, de írta, hogy "Nicht mehr kugel", szóval vele nem sokra mentünk. De szerencsére nem jött össze a bújkálás, mert megtalálták, és 9mp-cel a csata vége előtt kilőtték. Így még nekem is beugrott egy plusz sráf. Ha döntetlen, akkor pont buktam volna egyet. Ment is a köszönős privát a megmaradt csapattagoknak. :)

    (#168167) popey37:
    Befolyt a csizma szárába a víz? ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák