Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz e-newsee #139073 üzenetére

    Korábban használtam azt a wotinfós verziót már nem.
    Mod hozzászólásai közt a tegnapi képernyőképek alapján abban nincs külön kijelzés.

    (#139076) sebijani1982

    Hát azért ez igen sarkított pl mivel ha kapsz egy ilyen pofont nem biztos hogy nekiállsz még hadakozni nem hogy lőszerrekeszt lőni pláne ha közben menekülnöd kell.
    Nyilván én vagyok a noob hogy top tierként felmentem B2-be mikor a heavyk beálltak kempülni a td -k helyett.
    Aztán úgy alakult hogy a szikla falak közé keveredtem onnét pedig csak a szakadék maradt mint menekülési útvonal.

    (#139088) jano_77

    Nem. Nálam mindig visszanézhetőek a korábbi csaták.
    Anno mikor sok sok modot tettem fel és egyik összeakadt a másikkal akkor előfordult szóval gyanítóm hogy a modpack lehet a ludas.
    (úgy vettem észre sokszor nincsenek kellőképpen letesztelve az új modpackok mintha csak átírnák a verzió számot aztán majd hibajelentések alapján javítják)

    Jó hír hogy szeretnék betenni a játékba, erről ugye már rég szó volt de sajnos minden más fontosabb mint pl az új átláthatatlan "küldetés" megjelenítés.

    pl.:

    - Ha becsukom a "max. jármű" eseményt miért nem tűnik el teljesen?
    - "Ellátmány doboz" Igen? "Szerezd meg" Ahamm de milyen tankkal milyen feltételek árán?

Új hozzászólás Aktív témák