Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz jano_77 #112768 üzenetére

    Nem lenne egyszerubb par napra/hetre/honapra hanyagolni ezt a jatekot?

    Utobbi hetekben mar inkabb kinszenvedesnek eltem meg a napi kuldik teljesiteset meg a hosszu tavu celok fele haladast.
    Az mar koran nyilvanvalova valt, hogy pl. az aktualis top of the tree IS-7 megszerzese kb. napi 5 orat vett volna igenybe az IS-nel kezdve, ami finoman szolva is tulzas.
    De hamar eljott az a pillanat, hogy mar a nagy tartalek 2 oras idotartamat sincs kedvem vegigjatszani, mert annyira frusztraloak a meccsek.

    Mivel hetvegen nem lehet nagy tartalekot szerezni, igy tegnap-tegnapelott be se kapcsoltam a jatekot, nem idegesitem feleslegesen magamat a paradicsomlevesen.

    Mostanra eljutottam odaig, hogy mar az sem biztos, hogy az IS-8-ra ho vegeig meglesz a hianyzo 130k XP, de nem banom.

    Jovo havi TotT meg TD lesz, amikkel mostanaban meg annyi sikerelmenye sincs az embernek, mint heavykkel, szoval reszemrol azt tuti kihagyom.
    Ugyan all 3 T10 TD a garazsban (F155, E4, hoeke), de honapok ota elo sem vettem oket, annyira jatszhatatlanok lettek a nagy TD nerf+palyaatvarialasok ota.
    Meg haladhatnek a 2 eve garazsban porosodo JTvel, vagy a mostanaban hebe-hoba szorzogatott Conwayjel, Rhm-mel, de azok sem erdekelnek igazan.

    Szimplan unom a jatekot.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák