Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz nyunyu #111641 üzenetére

    NEM! Az Excelsior ahhoz képest, hogy heavy egészen mozgékony és viszonylag gyorsan lő, elég harmatos átütéssel (KV-85 3 lövésből 2x pattintott, pedig nem random lőttem, hanem célzottan)

    (#111646) jr1994: köszi a véleményed! Ha képzek, akkor goldért, nem akarok szenvedni újra "x" mennyiségű XP-ért. Tudom itt sokan másként vélekednek, nekem ez a véleményem. CDC-be végül is van egy másik 2,5 skilles legénység, akiket az AMX 30B-be szánok, tudok velük menni, ha nagyon ki akarom vinni a CDC-t és pénzt keresni. :B

    (#111648) zodo: sokat segíthet, ha bekapcsolod az egyéni XP boost-ot, amiből a közelmúltban kaptunk 5-öt.....miért is, mér nem emlékszem, csak hogy van. :D

    (#111649) lacibacsi: nem 1x voltam már én is a csata végi összesítőben a T7-es light-al az élen és ez nem feltétlen az én érdemem persze, sokszor a csapatot minősíti, de igenis lehet jó csatákat vívni és még akár nagy mértékben befolyásolni is a győzelmet ezekkel a light-okkal! :K Kolléga láthatóan nincs képben azzal kapcsolatban, amiről beszél. ;]

    (#111652) EQMontoya: Ne haragudj meg rám, nem személyeskedni akarok, de elárulod, hogy mennyi idős vagy!? Csak azért kérdezem, mert ennyire nehéz felfogású emberrel nem is emlékszem, hogy találkoztam-e eddigi életem során mint Te vagy?! Akkora baromságokat hordasz össze, majd ragaszkodsz hozzá foggal-körömmel, miután már sokadjára cáfolnak Rád és Náladnál sokkal tapasztaltabb - legalábbis a játékban mindenképpen - játékosok állítják az ellenkezőjét, hogy az már FÁJ! Ezt felénk már orvosi esetnek titulálják. :U Attól mert T4 tankkal mész T4 szintű csatában - de ne személyeskedjünk, megy egy átlag player - még nem lesz jó vagy jobb játékos, amiből nem következik egyenesen arányosan, hogy több lesz az XP-je! Ha egy jó játékos kerül teszem azt példádnál maradva T3 tankkal T5 csatába, akkor is valószínűleg több XP-t fog kapni, mint Te a T3 tankoddal T3 szintű csatában!

    (#111660) EQMontoya: kérlek fejleszd ki a SU76i orosz tier3-as TD-t vagy mondjuk a német Marder II vagy III-at! Simán lehet velük érvényesülni 2 tierrel magasabb csatában is! SŐT! Fejezd már be a hülyeségeidet és keress esetleg egy másik fórumot, ahol vevők a marhaságokra. ;)
    "Ellenben +2 tierben a meglőtt tanknak maximum 15-20% sebzést okozol, tehát nyugodtan "beleáll" a dologba, van akkora látótávolsága, hogy simán észrevesz akkor is, ha messziről lőtted meg, és egy lövésből be is lő. Az tény, hogy bele tudsz egyet-egyet puffatani valakibe, de utána azonnal spuri van, és még jelentős kárt sem okozol." - említett SU-76i tanknak tier6-os lövege van! Szerinted mennyire tudja meglőni a Tier5-ös tankokat?

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák