Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz lacibacsi #111502 üzenetére

    Jáááj. Elég volt egyszer végig olvasni. Szívesen írtam volna neki, hogy IQ versenyre ne menjen (mert hátulról ugyan első lenne, de azzal azért nem hencegnék), de inkább türtőztettem magam, és elolvastam a topikot végig, majd folytattam itt Prohardveren a többi topik olvasását. Sajnos nekem is popcorn/chips hiányom támadt a figurától..:D

    Tény, nem rossz az IS6, de az is tény, hogy rengeteg sokkal jobb t8as prém van. És ha már mindenképpen az az ágyú az álma, meg a tierlimit, akkor ISU-122S. Fenomenális gép, csak kevésbé farmolós, mint egy Su-122-44. Van mindekettő, mindkettőben 3-4 skilles legények vannak.:)

    Fene a WGsekbe, az VK béla nagyon erős szemből. Egyik körben szemben tartotta a pofiját végig nekem (retkes sunyulós állat vagyok, 400+ méterről lőttem neki egy párat), töltenem kellett azt az 5 darab goldammot, amit jellemzően tartok a tankjaimba. Hát abból nem 3at láncra meg félrehúz?:D

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák