Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oraculus

    tag

    Sziasztok!
    Van egy gondom a wireless kapcsolattal, a előzmények és tünetetek a kov. voltak:
    tegnap sikeresen feltelepítettem a rapidshare unlimited 2.0 + a Rapget 1.24 progikat és elindítottam őket. Sajnos nem müködött mint ahogy leírtak:
    (This Tool Enables you to download from Rapidshare.com without any problem.What you have to do is to just paste the rapidshare.com link,then your download will start automatically.You can queue rapidshare.com links here.Download will start one after another automatically. Also contains a tool for unlimited download from rapidshare.com.After Reaching The Download Limit Rapidshare Blocks You And Force You To Wait Hours / To Buy Premium Account Then you have to run the tool.Then you can again download from Rapidshare.com).
    A rapidshare unlimited 2.0 progi elindításánál láttam és a wireless icon is jelezte hogy a kapcsolat megszünt (a képernyőn bejött egy ms-dos ablak és valamiféle IP-címeket írt ki) utána az ablak bezárodott és a kapcsolat is visszajött.
    A progikat utána letöröltem és használtam tovább a gépet (internet/game) nem tapasztaltam semmi szokatlan kivéve talán azt, hogy amikor nem használtam a netet a wireless icon jelezte időközönként adatcsomagok küldését a gépemről (2 percenként pár byte-ot). A furcsa most következik mert pár óráig nem használtam a gépet (a wireless kapcsolat ezidő alatt letiltottam) amikor újra akartam indítani a wireless kapcsolatot nem sikerült, többször próbáltam de sikertelenül.
    Kiváncsiságból bekapcsoltam a párom gépét és nála müködött a wireless kapcsolat :F
    Chello-t használunk, a wireless jelet egy D-Link DIR-635 RangeBooster N650 routertől kapjuk és a párom meg én is egy-egy D-Link DWA-547 RangeBooster N650 adaptert használunk a jel befogáshoz.
    Van valakinek ötlete mi lehet a gond, illetve javaslata a próblémára :F

    Köszönöm :R

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    "This is usually the part when people start screaming." - Gabriel Gray (Sylar)

  • Oraculus

    tag

    válasz ArchElf #2861 üzenetére

    Hali, küldtem privit

    "This is usually the part when people start screaming." - Gabriel Gray (Sylar)

Új hozzászólás Aktív témák