Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M@nH.

    aktív tag

    válasz And #9085 üzenetére

    Valóban működik pl 1,5mm vastag dróttal is, mert csináltam és jó is volt, de egy fórumozó a "Coax-Waveguide Transitions"-ra hivatkozva 8mm-es csőböl csinálta a sugárzó elemet. Persze én nem értek a rádiótechnikához csak olvastam és kíváncsi voltam, hogy hallott e erről valaki.

    Nah de most van egy problémám :(((
    A jelenlegi AP-m (planet wap 4033) néha hülyélkedik itt nekem. Mégpedig olyat szeret játszani, hogy ha áramtalanítás után (pl ma is áramszünet volt) visszakapcsolom, akkor nem lát semmilyen wireless eszközt. (kliens módban van) Újraindítom, ki be húzom a konnektorból és semmi. Majd pár óra pihi után bedugom és láss csodát, működik. Egyébként csak akkor van kikapcsolva ha áramszünet van.
    Mivel ez igen bosszantó ezért új eszköz kellene nekem. A lényeg a kliens mód (station-infrastructure) Kinéztem 2 eszközt, de nem tudom melyik lenne jobb:
    1. TP-Link - Ezt azért gondoltam mert a Router is ilyen márkájú és gondoltam így kihasználja az eXtended Range-t.
    2. Linksys - Ezt meg azért gondoltam mert mégis csak Linksys ;)
    Persze ha van jobb választás akkor azt is szívesen fogadom. A lényeg, hogy stabil kapcsolatot lehessen velük kiépíteni és hogy rp-sma csatlakozóval szerelt eszköz legyen.

Új hozzászólás Aktív témák