Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lajosx

    őstag

    válasz localhost #14066 üzenetére

    Hát Steelmanus miattam ne veszekedj,bár köszi hogy kiálltál mellettem.nem értem amugy mi ez a felháborodás itt a forumon,az én hozzá nem értö kérdésem miatt? ne veszekedjetek,mindenki aki segitett böven többet ért hozzá tőlem,és mindegy ki hogy mondta a végén,végül is oda tudtam adni a gépet linux nélkül.Amugy ha már itt tartunk valaki segithetne egy ilyen sata driverekkel integrált xp késziteni vagy mit.:),hogy leközelebb.ne keljen fölöslegesen zaklatni titeket.Egyébként meg szerintem,ha azember nem vállal el olyat amit még nem csinált ,akkor hogyan fog tanulni?pl ha ezt a gépet vissza adtam volna,akkor ,nem tanultam volna egy csomo dolgot, amihez eddig fingom se volt nem igaz? Vagy ha te találod magad szembe egy problémával Localhost (amihez esetleg nem értessz ) akkor nem foglalkozol vele?vagy megprobálod megoldani?Az elején nem lehet tudni hogy a tudásod határain belül lessz e a probléma nyitja, vagy nem ,nem igaz?.Na de nem is érdekel, örülök hogy regéltem erre az oldara,mert már rengeteget tanultam igy is (meg fogok is) Am meg bocs ha értetlenül írtam le a dolgokat Peter,majd legközelebb inkább linkelgetek:) Amugy még annyit Localhost,veled meg megosztanék egy pohár kólát,meg az 1 száll cigiből is adnék szívesen amit kaptam:) az egy napi kinlódásért:) Ja és bocs a felháborodásért,ha segitő szándékkal írtad,de eléggé félre értelmezhető volt...Ja és már csak azért se lehetnék " Jani" mert itt volt amikor tőletek kértem segitséget,és megis mondtam neki,amikor vitte a gépet, ha itt nem segitettek volna ,akkor még vista se lett volna rajta.Szóval ez tényleg nem a vagányságról szól,hanem mert szívesen segitek,meg szeretem is csinálni ,,annak ellénre hogy hentes a szakmám,és semmi köze a számitó géphez:)) Amit tudok az mind magatól jött meg itt a forumról.

    Üdv! Mesterek!!:)

    :R:R:R

Új hozzászólás Aktív témák