Hirdetés

Aktív témák

  • dunc

    nagyúr

    válasz Dr. Romano #1387 üzenetére

    Akkor én a kivételhez tartoztam anno,mert amint mejelenet az xp akkor már használtam is igaz csak párhuzamossan a Milleniummal (az elsö xp home editionom is volt angol)
    És túlértékeled egy szoftver megszerzését (mondjuk anno kicsit nehezebb volt) A vistáról anyit ,hogy már az elsö longhornokat,és az útánna követetö kiadásokat RC1,RC2-öt is használtam(jelentkeztem béta teszternek a microsoftnál),tehát remélem elhiszed nem írigységből ''fújolom'' az opot mellesleg én nem is fújolom hanem objektivem leírom mi tetszik és mi nem szerintem ebben semmi rossz nincs ,mert sokal rosszabb egy olyant sztárolni ami igencsak hagy még kivánivalokat maga útán...itt meg kell nézni reálisan milyen hiba van benne ,mitől és megoldást keresni rá nem azt mondani ,hogy tökéletes mert nem az .de az lehet idövel és sok-sok SP-vel :P .
    Szóval xp=használható oprendszer,és ahogy fogalmaztam vista=''felfedezendő'' stádium.
    Még annyi gondolat a végére,hogy én az ultimatet használom és bízok benne,hogy egyszer összáll rendessen ,és pl a játékok azért mennek gyatrán mert még nagyon negy jó az nvidai vga driver,mert amennyiben arról van akkor az javitható és stabil driverrel(remélem dolgoznak rajt ezerel)

Aktív témák