Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • SZATA

    senior tag

    válasz SZATA #48392 üzenetére

    Egyre durvább dolgokat művet ez a Windows Live Mail.

    Ezzel kezdte.
    Ma a következő történt: Letöltöttem a leveleimet (POP3), majd az újakat az üzenetszabályok automatikusan szétszortírozták általam létrehozott mappákba, almappákba. Megnyitottam egy régebbi levelet a beérk. üz. mappában, majd az egyik almappát és elolvastam az újakat, plusz megnyitottam egy régebbi levelet is ua. mappában, ezután kiléptem.

    A legközelebbi indításkor az előző menetben megnyitott üzenetek fejléce megvolt, de nem lehetett megnyitni őket, az almappában megnyitott lévő levelekből pedig csinált egy másolatot. Az eredetit nem lehetett megnyitni, csak a másolatot, ami annyiban különbözött az eredetitől, h a küldő neve idézőjelben volt és utána hozzárakta a címét is.

    Megnéztem, az eml fájlok megvannak minden esetben, de olyan mintha nem mentené azt a fájlt, ami leírja mi történt a méllel, és hogy melyik fejléchez melyik eml tartozik. Fura, h hiába csinálok az eml-ről egy biztonsági mentést máshova, és törtlöm ki a levelet, ha visszateszem, ugyan úgy idézőjeles feladóval hozza be

    Plííz help! Mi a fene ütött ebbe? :R Köszi!

Aktív témák