Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz turbulencia8 #94345 üzenetére

    Értem én, hogy mit írsz, de nem ez volt a "mondandóm" lényege.
    Utalni, én pl, sokszor szoktam készülékről, holott előttem van jó pár lapos és desktop erőmű is, de mivel egy "bejáratott" frankó rendszerről van szó, ezért mobilról nekem már sokkal jobb és egyszerűbb, (ios, droid) ahol pl a ujjlenyomat olvasóval belépek és rögtön felajánlja a már utaltnak, hogy ismételjem meg a tranzakciót, tulajdonképpen, csak az összeget kell beírnom, illetve még azt sem, ha egyezik az előzővel és nyomok egy send-et.

    Mondjuk az icsekket én nem használom (bár használtam), vannak erre százszor jobb applikáció(k), csak épp nem ezen az elqurt és hamarosan teljesen használhatatlan rendszeren(?) ahol, pl a pay pal, ami legalább olyan alap fő és meghatározó applikáció, mint a messenger, vagy a faszbuk, egész jól használható volt win alatt, amíg ki nem nyírták, izé ki nem nyírta az MS azt is.

    Mert ugye azt senki nem hiszi el, hogy fejlesztők (a cég) dönt úgy, hogy na jó, többet erre nem fejlesztek?!
    Az icsekk is ezért lett kuka, mert ez az egész wiccdóz megy a halálba, úgy ahogy van, illetve már ott van, de még teljesen nem dobálták rá a földet.

    Az icsekk-et nagyon sokan használták win alatt is és jól is működött, a megszűnése előremutató az egész store-ra nézve, amit már kiröhögni sem érdemes, annyira szánalmas. Feedback-en mindenki kurva anyázik, mintha azt hinnék, hogy holnaptól Belfiore-ék kézen fogva kinyalják majd mindenki valagát. Gyk: Rendbe teszik a rendszert, meg úgy mindent, amihez nem kellene más, csak a épp nullától újra kódolni az egészet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák