Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz King Unique #80343 üzenetére

    Szerintem MBR volt, de nem vagyok benne biztos.
    Többször csináltam már ilyet, nem emlékeztem, hogy eddig gond lett volna.
    Szerintem abszolút logikus elvárás lenne, hogy egy sikeresen lezárt CLEAN parancsnak le kéne pucolnia bármit (a Windows által nem támogatott dolgokat is) olyan szintre, hogy utána legalább maga ugyan az a Windows Diskpart verzió üresnek lássa legalább annyira, hogy gond nélkül tegyen rá MBR-t vagy GPT-t (már persze ha nem írásvédett és kompatibilis maga a hardware -- csak mielőtt sokáig kötekedne valaki).

    "Csak mert". De amúgy igen, az is sokkal egyszerűbb, ha GPT-re kibontom a Windows ISO-t, mert akkor eleve csak EFI módban indulhat a telepítő, nem érhet meglepetés, hogy kiválasztom az UEFI Setup-ban az EFI-t, aztán a háttérben mégis átvált valami másra automatikusan és csak akkor derül ki, hogy BIOS módban települ az OS, ha már fent van. De most épp másra kellett. Nem is lett volna kritérium, de miért ne használhatnám azt, ami nekem tetszik? :U

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák