Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Buckey

    senior tag

    válasz Geth #80263 üzenetére

    Ugyan már, nagyobb baj ne legyen.

    (#80270) Timberwolf , nem okolom egyből a windowst, mert ha 3 féle driverrel nem működik az a PowerDVD (+ a legfrissebb patch), ami 1709 alatt kettővel biztosan működött, akkor biztos az UFO-k rontottak el valamit.
    Leszedtem, felraktam, még a CCleanert is használtam (pedig nem akartam), hátha, de nem javult meg. Így biztos nem a windows a hiba forrása, mivel csak az maradt érintetlen. :K

    (#80272) movax , én meg azt nem értem "bazmeg, komolyan nem", hogy 2018-ban nem lehet a szent és sérthetetlen windowsos lejászóval normálisam lejátszani egy iso fált, a 3D-ről nem is beszélve. Az "ilyen médialejátszónak látszó izékkel", mint a PowerDVD, rákattintok a filmre és már automatikusan, 3D-ben indul is a lejátszás.
    Nem kell bűvészkednem a TV távirányítójával, hogy legyen valamennyire 3D a kép (akkor sem tökélees, mint azzal az "izé"-val).
    A nem 3D filmekre pedig a VLC-t használom, úgyhogy mégsem vagyok olyan sötét, hogy a negró világítson a számban. :DD
    Amennyire észrevettem, általában a windowsos programok a hibásak, hiszen a rendszer az jó. Ja, és épp ezért is kukázták a NASA-nál. :K

    Amúgy mielőtt ide jönnék "nyavalyogni", előtte azért szétnézek a nagyvilágban, használom a Google-t is. Van, amire van megoldás, azt megoldom. Erre nem találtam, de mindegy.

Új hozzászólás Aktív témák