Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SP4C3

    veterán

    válasz Polír #17126 üzenetére

    Személy szerint soha nem frissítettem, persze megfelelő védelem és hozzáértés mellett.

    Nem buzdítalak rá, hogy ne frissíts, mert megint jönnek a nagyokosok és kérik, hogy "ugyan futtassak már le egy malwarebyte-s tesztet", amit meg is tettem a végeredmény pedig hibátlan.

    Ezért is útálom a windows frissítéseket, mert sűrűn-sűrűn olvasok ilyen remek élményeket a update-vel kapcsolatban.

    Amit tehetsz, hogy safe-módban megpróbálod feléleszteni, (amit kétlek, hogy sikerülni fog update esetén) és megpróbálod törölni egyesével a frissítéseket (ha lehet) és meglátod melyik frissítés okozza a galibát.

    Pár napos rendszer és jönnek az update-ek, gratulálok, szépvolt kecifeiek. :D

    Egyébként, meg jómunkát!

    [ Szerkesztve ]

    -JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

  • Amur

    addikt

    válasz Polír #17126 üzenetére

    Pont ezt osztottam meg ma délelőtt hogy frissen telepített w10 annyi mindent kezd el egyszerre csinálni, hogy jobb magára hagyni pár órára, mert ha még te is szöszölsz rajta valamivel akkor tuti úgy belassul hogy nem fogsz tudni ugyse rajta semmit..
    Elsőre én is szidtam mint a bokrot, aztán egy bő óra múlva mintha kicserélték volna a rendszert!
    Pikk-pakk ment rajta minden, pedig még akkor is szöszölt valamivel, de legalább nem tekerte a winyót a sok update.

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák