Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz King Unique #154131 üzenetére

    :Y Ez mi?? Valami új bug? Pár napja jártam már így egyik topikban, hogy szerkesztés helyett több, új hozzászólásként küldte el. Furcsa is volt, hogy nem jelent meg alul, hogy szerkesztve, miközben a többi hsz-t nem láttam. Most már igen. 😵

    Igen, tudom nem minden gépen indul el és működik WinToGo módon egy "átklónozott" Win 10, de az én gépeimen elindult. Örültem is neki, hogy ilyen könnyen tudok több gépemen rendszert indítani. Most is van egy másik lemezen ilyen "klónozott" WinToGo rendszer, ami mindkét gépen elindul pedig az újabb gépről lett készítve a lemezkép.
    Első indítás után azt is javította a régi gépre kötve, ami érthető pár másik hw miatt, de utána simán működött.
    A beszerelt SSD-re is az a rendszer lett képfájlból telepítve és normálisan működött, ami most külsőként nem indult el.
    Nem tudok másra gyanakodni, csak a külső USB házra, mert volt már olyan, hogy usb-ről indított Macrium sem látta abban a házban a lemezt. Bár, ha most nem látta volna, akkor nem tudom mit próbált javítani és még el is rontotta. Ez most így marad x-akta, mert mostanában nem szedem ki és próbálom másik házban. :\

    Fast Startup az első, amit minden gépen kikapcsolok...

  • hhgygy

    senior tag

    válasz King Unique #154131 üzenetére

    Én nem is hallottam erről a wintogo-ról, simán klónoztam egy működő Windowst ssd-re és évek óta így használok egy tartalék Windowst, bedugom a külső házban lévő ssd-t USB-be és a BIOS-ban átállítom a boot sorrendet és megy a Windows a külső házból, igazából a külső win10-es a belső meg 11-es hátha történik valami gebasz a 11-ben, azért csináltam

    [ Szerkesztve ]

    Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

Új hozzászólás Aktív témák