Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz King Unique #148703 üzenetére

    Köszönöm a választ! nem jól írtam azt hiszem. A frissítés önmagában nem hibás, nem vonják vissza. Egyszerűen csak olyat tartalmaz ami megakadályozza régebbi USB nyomtatók telepítését.

    Sajnos ezek javítási módszerek nullák, csak a nyomtató másolatról beszélnek ami a ritkábbik hiba, ha lapolvasós a nyomtató akkor van gond, mert ott egyszerűen nem telepszik a driver.
    A többi módszer meg a szokásos: törölje a drivert stb. Ezek semmit sem érnek hiszen nem látszik a port egyszerűen, ezt fedi el a frissítés :(

    A szétszedést úgy értem, hogy ez a frissítés sajnos nem látszik külön sehol, azaz úgy nem távolítható el ahogy Krystal_s javasolta hiszen nincs ilyen frissítés a rendszerben külön, ez valószínűleg valamivel egyben érkezett, de nem tudom hogy mivel.

    Valahol olvastam, hogy a nagyobb összesítő frissítési csomagot lehet szétszedni, kivenni belőle a KB50146666-ot és utána manuálisan frissíteni. Így a win azt elfogadja és nem telepíti újra, de ezt nem értettem teljesen és semmi egyebet nem találtam erről. De nem tudom hogyan és melyiket kellene.

    Az a gond hogy irtó sok régi nyomtató nem működik így használhatatlanná váltak, és csak az lenne a megoldás hogy törölni minden frissítést visszamenőleg a win10-ben és többet nem frissíteni, de ez nem az igazi megoldás

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák