Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moma

    őstag

    válasz King Unique #135174 üzenetére

    Köszi a részletes választ! Akkor jól veszem ki, hogy érdemesebb azért a microsoft fiókot használni? Hogy szokták manapság az emberek csinálni? Nagyon régen telepítettem wint. Utóbbi évtizedben csak céges laptopokat használtam.

    Meg ha két fiókot csinálok, egy microsoftot és egy helyit az nem lesz kényelmetlen, hogy esetleg nem érek el valamit ha ide vagy oda lépek be? Szóval ez két fiók ez nem a legrosszabb opció? Nem jobb elköteleződni vagy az offline vagy az MS irányba?

    Bocs, hogy ennyi kérdés, de szeretném megérteni, mert hosszabb távon majd ez lesz ahogy most döntök. De az is lehet, hogy tök mindegy, csak nem értem még van e jelentősége ténylegesen a használat közben. Pl ha nincs net úgy akarja használni az ember abból lehet gond, ha MS?

    "A Microsoft-fiókkal összekapcsolt Windows 10 számítógép vagy eszköz konfigurálása után bejelentkezhet bármely Windows 10 rendszerű számítógépre vagy eszközre, amely csatlakozik az internethez, és a beállításai automatikusan szinkronizálódnak közöttük. "

    Ez azt jelenti, hogy egy ismerősöm gépén belépek saját fiókkal? és akkor ott létrehoz valamit az ő gépén?

    "A Microsoft-fiók segítene például a OneDrive használatában, mert hozzáférhet, menthet, megoszthat és szinkronizálhatja az összes zenét, videót, dokumentumot és fényképet az összes Windows 10 számítógépen vagy eszközön."

    meg a one drive amúgy is használható nem?

    Egyébként azt sem értem miért vannék a microsoft storeból valamit. Azt amúgy is megvehetem ami kell nem?

    Kicsit olyan érzésem van, hogy az MS másolni akarja ahogy az android van, de itt nem nagyon látszik, hogy ez mit ad.

    [ Szerkesztve ]

    we all deserve a bit of luck.

Új hozzászólás Aktív témák