Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geth

    addikt

    válasz tordaitibi #123699 üzenetére

    Edge és Cortana nyavaják
    Ezek nem WU-val jönnek.

    csodás háttérképek
    Ez nekem új, pedig nálam aztán nincs semmi letiltva.

    több update-nél manuális visszaállítgatások a Fast startup és több más terén.
    Ilyennel sima frissítésnél én nem találkoztam, csak build upgrade esetén (más kérdés hogy nálam a visszaállós beállítások 90%-a by default úgy van beállítva).

    A Defender szép és jó, de a security update-k nélkül elég féllábú megoldás :)
    Mindenesetre a popcorn be van készítve, érdekes olvasni hogy vágja itt valaki maga alatt az erdőt.

    [ Szerkesztve ]

  • King Unique

    titán

    válasz tordaitibi #123699 üzenetére

    Nemrég még a frissítés utáni automatikus újraindítással volt a problémád, amire akkor a válaszban le volt írva több megoldás is, már csak alkalmazni kellene. + A Windows Update működéséról, frissítések telepítésének konfigurálásáról/halasztásáról is volt szó, ahogyan egy másikban szintén. Azaz bőven vannak beállítási lehetőségek, pláne a Pro kiadásnál, meg eddig is már bőven le volt írva itt a lényeg többször.

    Amúgy gondolom 1909-es verziót akartál írni, mert 1609-es nincsen, max. 1607-es, ami a normál kiadásoknál már rég EOL. A Cortana meg amúgy magyar régiónál nem is érhető el, nem működik, meg amúgy is kikapcsolható. Az Edge böngésző meg eleve a Windows 10 része, alapból benne van, a Windows Update-en max. az új, Chromium-alapú Edge települ mostanában a régit leváltandó. A háttérképeknél nem világos mire célzol, a Spotlight a zárolási képernyőn megjelenő képekre vonatkozik, téma szinkronizálása meg a Microsoft-fióknál van, ami be/ki kapcsolható. A funkciófrissítések után az egyes beállítások resetelődése az újabb Windows 10-verzióknál már egyre kevésbé fordul elő, több verzió (talán 1809) óta már a Fast StartUp sem kapcsolódik vissza magától, az utóbbit már teljesen felesleges a mostani verzióknál emlegetni. Az meg hogy ott van a Defender és naprakész - már ha frissül egyáltalán az ilyen-olyan erőltetett letiltások után - , egy foltozatlan, egyre lyukasabbá váló OS-nél nem sokat fog érni... :N :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák