Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Buckey

    senior tag

    válasz Geth #79314 üzenetére

    Köszi a szurkolást! :) :R

    Próbálkozni lehet mindenkinek, meg Linuxon van pár (friss) disztró, amelyik közül lehet válogatni és amelyik a legmegfelelőbb (vagy akár több is, és a legjobban tetszőt) kell feltenni, megtartani.

    A cégnél még win7-et használunk, igaz, valamennyire már összekalapálták, nagyjából stabil, de havonta van 1-2 gép (ami csak az én kirendeltségemnél van, kb. 70 db.), amit a rendszergazdi javítgat, de inkább újratelepít, nem szórakozik.
    Amúgy priátban ő is Linuxot használ. ;)

    Küldeném, de az asszonya nem akar mást, csak a Windowst. Egyszer megcsináltam, hogy Linuxot raktam fel, kb. 3 hónapig nem is vette észre, csak mikor nem tudta a lánya telepíteni a Microsoft Office-t az iskolai gyakorláshoz, akkor bukott ki a dolog. :DD

    (#79317) movax , ez meg a másik, hogy az alapvető programok, amik ráadásul használhatóak mind felkerülnek alapból.
    És amit emlegttél, a Linux Mint, az csak egy összefoglaló név, mert abból is van 4 féle variáció! És az egyik csak jó, csak tetszik. Ha nem, akkor ott van a többi. Lehet válogatni.

    Mindegy, ez van, én nem győzködök senkit, kinek a pap, kinek a papné. Nekem speciel a lánya, mert mindig is különc voltam. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák