Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • samugalaxys

    csendes tag

    válasz Lenry #37480 üzenetére

    Haló!
    Nem rég raktam össze első saját gépem és nagy örömömre flottul megy is minden.
    Viszont van 1-2 érdekesség a win8-cal.
    Telepítés után azt hittem, hogy valahogy be kell állítani az internetkapcsolatot, de miután bedugtam a net kábelt rögtön regisztrálta is magát, aztán azóta megy is a net.
    Miért nem kellett nekem létrehoznom a kapcsolatot és megadnom a jelszót.
    Korábban playstationnel (kábellel) és mobillal, tablettel (wifiről) használltam a netet és ezeknél első alkalommal meg kellet adnom a jelszót.
    A másik meg, hogy a jobb alsó sarokban minden bekapcsolás után, egy kis idő elteltével megjelenik egy figyelmeztetés, hogy nincs tűzfal bekapcsolva és ha rákattintok elméletileg bekapcsolhatnám a windows defendert és a norton internet securicsit. De kattintás után forog egyet a töltés jelzője, eltűnik az ablak, aztán marad minden úgy ahogy volt. Elég idegesítő, nekem ne problémázzon a win. ws.. :) Miért nem kapcsolja be a programokat?
    Ami még zavar, hogy a csempés nézeten van egy alkalmazások nevű valami, ha jól emlékszem. Egy bevásárlótáska a jele. Na, ha arra kattinrltok, akkor kiírja, hogy nincs internetkapcsolat.. Ezmi? És végül lenne még egy bónuszkérdésem is. :D A kikapcsoló ikonra ha rákattintok, akkor ugye van az "alvás" , "kikapcsolás".és újabban az, hogy frissítés és újraindítás. Tegnap isott volt, rá is böktem, de gyanúsan sokáig tökölt. Monitor kikapcs, reggel mikor felkeltem a gép kikapcsolta magát. Gondoltam ok, akkor csak sikerült, aztán restart után meg valamennyi idővel szépen kikapcsolt, erre ma is ott figyelt, hogy frissítés és ujraindítás. Ezt se értem. Ja és csak van még valami, le akartam töltetölteni a movie makert, erre jött valami essential 2012 vel. Ki lehetett választani, hogy mit akarok, a movmak-nál hagytam a pipát, a többinél kivettem. A telepítő 32% ig töltött, aztán megállt. Nem ment tovább egy óra! alatt sem. Megpróbálltam az egész csomagot telepíteni, ugyan az történt.
    Egyébként nagyon gyorsan megy minden, de ezek a hibák azért már csak elfogadhatatlanok.
    Remélem lesz aki végigolvassa az irományom és tud segíteni. Előre is köszönet!

Új hozzászólás Aktív témák