Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40553216

    törölt tag

    válasz Malachi #19385 üzenetére

    A kiindulást elolvastad? Pdf-et akar olvasni a desktopról(!!!) indítva, de visszadobja metroba. Tehát van egy mondjuk 150"-os kijelzője, de nyomkodással kell váltogatnia, mert a szutyok csempén van csak pdf olvasó. Persze, telepíthetsz mást. De akkor én meg azt kérdezem: minek telepítene Windows 8-at? Csak hogy nagyobb bevételt generáljon az MS-nek a nem hogy semmiért, de azért, mert plusz munkát csinál neki az MS? Akkor inkább fizessen az MS!
    Vagy arra adjál magyarázatot, hogy miért van az, hogy IE-ből tudott kettőt csinálni az MS, pdf olvasóból meg nem tud? Vagy egyáltalán, mi a faszért kell ez a skizofrén szar? De ha már ez a skizofrén szar van, akkor egy-egy ilyen spontán felületváltás után miért nem ugrik vissza magától az eredeti felületre? Mert az jó, hogy a júzer plusz munkát végez?

    (#19386) oO7
    Malachi példája tökéletes arra, hogy miért NE váltson Windows 8-ra 2020-ig, akinek több ablak kell. Mert van és lesz Win7.
    "azok után, hogy offba raktam" És ez kit érdekel? Vagy ez mit számít?
    "nekem pont, hogy az számít "igénytelennek", ha összenyomorgatott ablakokban kell matatnom.."
    Azok után, hogy gyakorlatilag a notepad szintű alkalmazások használatánál ezek szerint nem jutottál tovább, nem csodálom. De azt megsúgom, ha jobban akarsz látni, ahhoz nem 32" monitort kell venni, hanem szemüveget. Mert ha felállsz a monitortól, akkor a való világ nem alkalmazkodik hozzád, nem cserélheted le nagyobbra. Közelebb mehetsz vagy látásjavító eszközt használhatsz. Utóbbiak közül a legolcsóbb a szemüveg. Sajna, a látás hónapja akcióiról idén lecsúsztál.

    (#19388) woland_y2k
    Ha benne vagy egy intenzív munkába, akkor a legkevésbé szerencsés, hogy azt külön processzként futtatod az agyad hátsó kamráiban, hogy neked figyelned kell külön, pluszban arra, hogy átválts a startscreen-re, hogy csekkolj egy alkalmazást. Vagy többet, mert több info kéne. Ami persze mind lehet ott a starton, csakhogy egy szaros fullscreenes csempealkalmazás eltakarja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák