Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz khorvat #25203 üzenetére

    Én mindössze annyit csináltam amit Te is leírtál:
    - UAC lekapcsol
    - netplwiz-ben a felhasználó mellől (ha jól emlékszem :B ) a HomeUsers-t eltüntettem és csak a Rendszergazdák maradt (tulajdonság-csoporttagságnál a Rendszergazda kiválasztva | A Speciális-Speciális-Felhasználók-felhasználónév-jobbklikktulajdonságok-tagság részen is csak a Rendszergazdák maradt)
    - TC könyvtárában az .exe fájlokon a tulajdonságok/kompatibilitás fülön pipa a "program futtatása rendszergazdaként" elé (az asztalon ekkor megjelent az UAC pajzs az ikonján)

    Innentől kezdve, ha elindítom a TC-t (32bites verziót preferálom) a program fejlécén a megjelenített felhasználónév mögött közvetlenül látható ez a karakter: ^
    Ami annyit jelent, hogy innentől már rendszergazdai módban fut, illetve megkapta a win8 "csicsás" ablakkeretét is.

    Na a lényeg, hogy ezek után azt másolgatok a prg files mappába amit akarok rákérdezgetés nélkül.

    De egyébként a TC telepítésekor (rendszergazdaként futtatva a telepítőt) nem engedte kiválasztani, hogy a beállításokat a TC saját könyvtárába helyezze?

    Szerk.

    Ja....talán lényeges lehet, hogy nálam nem C-re van pakolva a TC :B

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák