Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Hali!

    Megvettem a 4500ft-os windows 8-at, egy Lenovo gépre telepítettem, amin gyárilag windows 7 volt. Ugye a windows 7 egy gyári rejtett partíción van. Először leszedtem a windows 7 telepített partícióját, meg előle a 200 mb-ost is, úgy telepítettem a windows 8-at. Aktiváltam, majd le akartam menteni a rendszert a Lenovo gép Onekey recovery programjával, ami egy kis gomb megnyomásával indul el a bekapcsoló gomb mellett. Nem indult a progi, be akartam lépni a Biosba, egy hosszú hibaüzenet fogadott bootolással kapcsolatban. Na jól van, gondoltam a 200 Mb-os partíciót nem kellett volna piszkálni. Előszedtem a mentés lemezeket, visszaállítottam a gyári win7-es állapotot, majd neki a w8 telepítővel. Csak a win7 telepítést töröltem, és a helyére telepítettem a windows 8-at. Meghagyta a 200 Mb-os partíciót, viszont a helyreállító program továbbra sem indul. A windows 8 is úgy indul, hogy válasszam ki mit szeretnék indítani, megjelenik a windows 8, és egy "auditPE" opció. Utóbbinál újraindít a gép, majd hibaüzenettel leáll.
    Van módszer, hogy tudjam használni win8 mellett a Lenovo helyreállító programját?

Új hozzászólás Aktív témák