Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz Mr. Teddy #13092 üzenetére

    Nem kell azért annyira fikázni azt a start menüt, nem olyan rosz az...
    Amúgy ha nem akarod, nem muszáj használni. Simán el lehet lenni a desktopos módban, mint az eddigi Windowsok esetében is. Én pl. jó ha 1-2 alkalommal látom egy héten a start menüt, mert csak az asztalon vagyok. A gépet csak altatom, max ha egy frissítés kéri, akkor indítom újra, amúgy nem, mert így egy pillanat alatt használható a gép, ha bekapcsolom. Leggyakrabban a TC-t használom, abban mindent elérek ami kell, a többinek meg kint van az ikonja az asztalon, mint eddig.
    Böngészni az IE10-et használom, tökéletesen megy vele minden, gyors is, jó is, nekem elég :) .
    Egyedül az AMD driver hiánya idegesít, az is a beállítások miatt, de a Win saját drivere tökéletes a kártyámhoz, minden megy vele, ami kell.
    Bár 1-2 héten belül váltok nvidiára, így ez sem fog gondot okozni most már. :)

    "Sokat kell mozogni az egérrel, sok kattintással térhetek vissza a számomra "alap" asztalhoz"

    Sztm ez hülyeség! 1-2 kattintás az egész, a bill vissza gombjával simán lehet lépkeni az alkalmazás és az alap felület közt, vagy ott a Win gomb is.
    Nekem egy 24-es Full HD-m van, de egyáltalán nem érzem, hogy olyan sokat kéne tekerni az egérrel, mire elérek valahova... :F

Új hozzászólás Aktív témák