Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.j

    nagyúr

    válasz Doky586 #56436 üzenetére

    "A jog megszerzése:..."

    A leírt eljárás biztos, hogy működni fog (legálisan) az ingyenes frissítési idő után is?
    A gépre telepített win10-et a win7 visszarakása előtt menteni ajánlott, és úgy talonba tenni, vagy akár tiszta-telepítéssel is bármikor újra fel lehet rakni?

    Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

  • westlake

    félisten

    válasz Doky586 #56436 üzenetére

    Ha logikusan végiggondolod, akkor ez is csak egy hamis valami.
    Onnan indul a dolog, hogy valakinek illegális Windows 7-es, vagy 8.1-es operációs rendszere volt. Magyarul nem vette meg, nem adott pénzt a Microsoft-nak a munkájáért. Az ok most teljesen irreleváns. A lényeg, hogy valaki nem fizetett valaki másnak a termékéért, amit használ. Frissíti a régebbi operációs rendszerét az ingyenes Windows 10-re és azt mondja, hogy neki már legális a terméke. Igen, a Microsoft szemszögéből az. Viszont személyként még mindig egy olyan emberről beszélünk, aki illegális Windows-t frissített legális verzióra. Magyarul a személy még mindig egy warezoló valaki. Ezen a tényen nem változtat az sem, hogy jelenleg legális Windows 10-et használ.
    Onnantól válik valaki legális felhasználóvá, tulajdonossá, hogy kifizette a termék árát. Letöltheti a büntetését valaki gyilkosságért, attól még mindig gyilkos marad. Nem akarok vitát generálni, de azért jobb, ha mindenki tisztában van a tényekkel.

    #56443: Valószínűleg félreértettem, amit Doky586 írt. Azt hittem, a "jog" szó amiatt lett említve, mert egy illegális verzióról volt szó. De valószínűleg csak az ingyenes frissítéshez való jogról volt szó. :B
    Ettől függetlenül a mondandóm nem vesztette értelmét, csak nem jó személynek címeztem. Ki nem próbáltam, de tudomásom szerint működik az illegális -> legális frissítés.

    [ Szerkesztve ]

    Play nice!

Új hozzászólás Aktív témák