Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz randras #7201 üzenetére

    Saját vélemény, de ha van egy gépem, amin a Windows 7 csak úgy fog futni, hogy kikapcsolok szinte mindent, ami újítás az XP óta, akkor egyszerűbb lett volna maradni az XP-nél.

    Másrészről meg elég viccesnek tartom, hogy erőforrásfelszabadításról beszélsz, tehát egy Windows Update-et kikapcsolsz, de felraksz két malware-irtót cserébe :P
    Harmadrészt meg nem szeretne venni mindenki Norton-t vagy Kaspersky-t. Persze warezolni is lehet, de aki vírusirtót warezol, az aztán tényleg teljesen kretén.
    Inkább egy free alternatíva + a rendszeres update (nem azt mondtam, hogy maradjon auto-n, hanem azt, hogy legyen rendszeres - ez az elbaszott hozzáállás, hogy "én értek hozzá, nekem arra nincsen szükségem" generál annyi zombit, hogy már lassan Milla Jovovich-ot kell hívni ellenük. Aki "ért hozzá", az update-el.).

    Igen, CPU-ból indult ki, elég nagy örörségnek is tartom. Működő Aero esetén az XP-hez képest éppen, hogy kevesebb prociidőt foglal le pl. a desktop leképzése, ergo könnyen lehet, hogy service-ek visznek erőforrást, de mások meg felszabadítanak.

    Az tény és való, hogy nem a korai XP-s gépekre való a Win7. Nem is értem, hogy van az, hogy a delikvens nem fejleszt évek óta gépet, de mégis van pénze egy Windows7-re, hogy rárakja... :U

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Aktív témák