Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • pr1mzejEE

    addikt

    válasz p3T! #22907 üzenetére

    Sziasztok!

    Nekem valamely a számomra rejtélyes okból előjöttek a rendszerfájlok.
    Itt egy kép róla. kép

    Ha jobban megnézitek alul ott van a desktop.ini is 2x, meg a mappáknál is előjöttek. Ha total commanderbe lenne ez az egész most könnyen megoldanám, így viszont a segítségetekre szorulok :R

    Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

  • Steelmanus

    addikt

    válasz p3T! #22907 üzenetére

    Szia.
    Kezd valahogy osszeallni a dolog mert P3TR!CK kolleganak is meggyult a baja a magas proci hasznalattal Nala a halokari beallitas modositasaval megoldodott, de mivel jo lett mar nem akartam tovabb bonyolitani a dolgot. Azert egy lenyeges informacio volna.
    Telepiteskor a rendszer a BIOS-ra tamaszkodva konfiguralja magat ezert nagyon fontos hogy elotte rendesen beallitsuk magat a BIOS-t hogy kesobb ne legyen gubanc. Itt egy kep.

    Itt lathato hogy mint az USB mint a PME ebresztes le van tiltva, es mindig ha gepet rakok ossze ugye az elso hogy a BIOS-ban modosit egypar dolgot az ember mert mar megfigyeltem hogy sok lapnal alapbol ez pl be van kapcsolva de soknal pedig le van tiltva.
    Amikor pedig felvan telepitve a rendszer a halokarit ugy konfigolja a driveren keresztul, hogy azt tavolrol be-ki lehessen kapcsolni. Ez volna a Taveleres.
    Mint lathatod hiaba van Enable-on a BIOS-ban tiltva van.
    Valoszinu hogy sokaknak az USB BIOS beli tiltasa sincs beallitva lehet ezert ebred fel a gepuk.
    A lenyeg hogy megoldodott es ezert volt nalam az hogy ilyen problema nem merult fel mert azokat a funkciokat amik bekavarhatnak mar eleve a BIOS-ban tiltom le.

Aktív témák