Hirdetés

Aktív témák

  • Belba

    őstag

    Hello!

    Hozzáértők S.O.S.-tanácsát szeretném kérni :

    Múltkoriban pár napig a férjem notebookját kellett használnom. Akkor saját személyes felhasználói-fiókot készítettem magamnak a gépén, mert tudom, hogy az ő notebookját időnként a kollégái is használják...

    Ma (a saját számítógépem előtt ülve) döbbenten látom, hogy MOST JELENTKEZEM BE AZ MSN-RE??? :Y :F
    Az én nevem volt ott a kis bejelentkező ablakban!
    (Én ma még be sem kapcsoltam az MSN-t!)

    A férjem 1 hete külföldön van, notebookja a cége irodájában (állítólag a rendszergazda vitte volna akku-cserére)...
    (Mellesleg, még a férjem sem tudja a jelszavamat a személyes fiókhoz!!!!!)

    Azonnal hívtam a férjem, ő meg a rendszergazdát, az meg naná, hogy értetlenkedett, ''ő dehogyis piszkált bele a notebookba''... :((
    Sőt, megnyugtatta a férjem, hogy a személyes, jelszóval védett fiókba LEHETETLEN belépni...

    Na, a férjemnek ezt be lehet mesélni, de én ''régi motorosként'' tudom, hogy vannak jelszófejtő-progik, meg bizonyos fogásokkal mégis be lehet jutni a védett fiókba is... :(((
    Régen nekem is volt olyan progim, amivel az egérmutató a jelszó csillagaiból kiírja a beírt karaktereket. :DDD
    Nem csodálnám, ha valahol a Windows fájljai közt ott lenne beírva valahol a Fiókom jelszava is : aki tudja hol kell keresnie, annak nem kunszt onnan kiolvasni. :((

    Sajnos, ha a fiók-jelszót megfejtette az ürge, akkor benn már elmentett jelszavaim vannak, ott már könnyedén rákattinthat pl. az MSN-bejelentkezésre is, a rendszer megjegyezte a jelszavam. :O

    Léci segítsetek : hogyan léphetett be valaki a jelszóval védett személyes fiókomba (XP-op.rendszerben) ????

    Most gyorsan megváltoztattam az MSN-jelszavamat, meg az elmentett belépési jelszavaimat, ami hirtelen eszembe jutott, de jó lenne tudni a jövőre nézve, mire kell(ene) vigyáznom? :O

    Hogyan tudnám megbízhatóan levédeni a személyes fiókomat????

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Aktív témák