Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Furky

    őstag

    válasz ottkar #5798 üzenetére

    "Amit leírsz abból kiderül hogy mégsem vagy tisztában, Szabványban nincs ilyen hogy lenne. Ilyen üvegszabvány hogy lyukas nincs, hólyag vagy zárvány ablaküvegnél igen.Mi történne a világon ha mindenki olyan csavart gyártana amilyen teszik neki? Hogyan lehetne egy autót megjavítani? A szabványosítás pont az ipari fejlődés bizonyos fokán vált elkerülhetelenül szükségessé."

    :R Értettem Főnök! Mi vagyunk a hülyék, akik nem fogadják el a hibás terméket. Amúgy láttam már helyet, ahol lyukas üveget is árultak. :)) És nem fogod elhinni, de szabványban leírt módon volt rajta a lyuk.
    A lenne szó után igazán utánajárhatnál.
    Amúgy nem tudom észrevetted-e, de engem sem érdekelnek a hibahatárok, ez csak egy kitalált baromság, amivel a hibás termékeket is el lehet adni. Vagy hibás valami, vagy hibátlan. A pixelHIBA hiba, még a nevében is benne van, és nem érdekel, hogy ebből 1 alpixelHIBA van csak, vagy 20 halottpixelHIBA. A hiba, az hiba! Valaki elfogadja, hogy HIBÁS a terméke, amiért megdolgozott, valaki meg nem, és akik elfogadják, azok miatt tartunk ott, hogy bizonyos fórumokon emberek azt próbálják bemagyarázni más embereknek, hogy nem hiba a hiba!

Új hozzászólás Aktív témák