Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • T J

    tag

    válasz I02S3F #16782 üzenetére

    & inf3rno:

    Én amatőr vagyok, néha egyszerűbb oldalakat készítek ismerősöknek, h ne felejtsek el mindent. Legutóbb pl ezt, magamnak: tolcser.com
    SEO-ra elég sok időt áldoztam: reszponzív dizájn, strukturált adatok (jsonLD), sebesség (tömörített, "értelmes nevű" képek, amiket mobil nézethez méretre is vágtam), SSL tanúsítvány ... Sajnos gugliban elég vacakul szerepel az oldal, aminek az is lehet egy oka, h nem tudok értelmes helyeken backlinkeket szerezni, illetve most sikerült egyet :D
    Galéria hiányának oka, hogy még nem tudtam egy rendes loadert kiizzadnom, js-ben.

    Gondolkodom még azon, hogy csinálok egy "blog" fület az oldalra, egyfajta tudástár jelleggel, pl: felületkezelő anyagok, eljárások leírása (definíciók, leírások, előny/ hátrány megjelölésével), DIY-tippekkel, letölthető tervrajzokkal barkácsolóknak, stb.
    Szerintetek lenne értelme?
    Mondjuk a célcsoport szempontjából ennek közvetlen értelmét nem látom, de növelheti a látogatottságot, ami közvetve segíthet a potenciális vevők keresésében is megjelenni.

    Másik függőben levő ötletem egy webshop, de a kiszemelt termékkörben annyira nagy az árverseny, és minimális az elérhető árrés, hogy elbizonytalanodtam, van-e értelme befektetni a szükséges időt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák