Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mutyi

    őstag

    válasz Sk8erPeter #9934 üzenetére

    Látom éjjeli bagoly vagy te is. :)
    Az ilyen embereket szeretem,akik tanítanak türelmesen és magyaráznak, ebből tanul az ember és ettől jön meg a kedve,hogy még többet tanuljon.

    Lenne itt egy másik problémám:
    Adott egy weboldal, aminek nem csak horizontálisan van menüje, hanem ha rákattintok egy menüre,akkor miután betöltődött, bal oldalt is lehet látni, hogy épp melyik menüben vagyok benne.
    Viszont a bal oldalon levő menü nevet szeretném módosítani, méret és főleg pozíció,mert most rosszul áll.
    A baj az, hogy ha megkeresem a stílus részt,akkor nem csak azt mozgatja, hanem a teljes felső menüt is.

    php file:
    <h2 class="page-title"><a class="hyperref" href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a></h2>

    css file:
    .hyperref,.hyperref:visited,.hyperref:link,.menu-box ul li a {
    font-family: Arial;
    font-size: 11pt;
    color: #AAAAAA;
    font-weight: normal;
    }
    .hyperref:hover,.hyperref:active,.menu-box ul li a:hover,.menu-box ul li a:active {
    color: #525252;
    }

    Szóval látható a file-ból, hogy mit csinál,nincs is ezzel gond, de csináltam neki külön class-t, viszont továbbra is a hyperref nevű classt használja.
    Ebből kifolyólag ebben a php egy sorban van valahol a hiba,pontosabban ezen az eredetin kellene módosítani,hogy a bal oldali menü nevem ne a hyperref-et használja,hanem amit létrehoztam neki.

Új hozzászólás Aktív témák