Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz biker #8210 üzenetére

    "de erre mit mondjak, van itthon egy mac mini, egy macbookpro, két iphone, és egy AirportExtreme
    Most jön a macmini server és ha minden ok, egy ipadmini, csak jó vételre várok..."

    Hát ennek nagyon örülök. :D Most irigykedni vagy gratulálni kéne? :D
    Amúgy gondolom csak arra akartál utalni ezzel, hogy Apple-mániás vagy, én nem is azt mondtam, hogy az összes Apple-fanatikus egy gyökér, hanem csak arra, hogy sokan közülük olyan szinten sznobok, hogy más márkát nem is tartanak márkának, így aki nem Apple-cuccot használ, az már nem is ember (lásd a videót). Ezt sem lehet áltanosítani, feltételezem (és remélem), hogy Te csak a magad céljára ragaszkodsz ezekhez, de elfogadod, hogy létezik más jó márka is, így akkora készletet halmozhatsz fel otthon epül-cuccokból, amekkorát csak akarsz, senkit nem zavar. :DDD

    "Én találkoztam már olyannal, aki eljtszotta, hogy ékezettelenül írt, aztán kiderült, magyar acere van :D"
    Hát az egy igazán vagány csávó lehetett. :DD Tényleg nagy az Isten állatkertje, azért mindig hallani újabb meglepő dolgokat. Amúgy sztem magyar fórumon eléggé zavaró az ékezet nélküli írás.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák